Naifmvlog

Naifm vlog Gossip and News

ඉවත දාන ටයර් වලින්

ඔබේ වත්ත සැරසීම සඳහා ආකාරය කල්පනා, අපි ඇල්පයින් විනිවිදක හෝ වෙනත් සංකීර්ණ සංරචක යෝජනා ක්රමය හිතන්න. හා සරල විසඳුමක් නොමැති, නමුත් එය කිසිදු අඩු රසවත්. මල් පෝච්චියක් ටයර් පහසුවෙන් ඔබේ ම දෑත්, ඔබ ඔබ ම කරන්න. ඔවුන් උයන භාවිතය සැරසීම හා අපද්රව්ය ගැනීමට ඉඩ ලබා දෙනු ඇත. ඔබ අතර ඒවා අතර අඩු සංකීර්ණ දෙයක් තෝරා ගත හැකිය විවිධ විකල්ප දෙකක් තිබේ. අභ්යන්තර කොටසක් හා මල් වගා කිරීමට බිම පුරවා ලබා ගනු ලැෙබ්. පවා නිර්මාණය තවමත් රෝපණය ශාක අවධාරණය ආකර්ෂණීය බලාපොරොත්තු වනු ඇත සිත්තම් නැත.

ඔබ දීප්තිමත් වර්ණ තීන්ත බඳුනක් වන ටයර් නම් හෝ කෑලි කිහිපයක් විනිවිදක, කරන්න, ඕනෑම පිණිස ඔවුන් පත්, ඔබ ඇඳ ගන්න. මෙම ද්රාවණ සරල ඔබ විශාල උයන හෝ කුඩා කර තිබේද, ඕනෑම වෙබ් අඩවියේ මෙම විසඳුම් භාවිත කිරීමට හැකි වේ නිවසේ වටා උයන.විශාල විසඳුමක් එල්ලෙන භාවිතා කිරීමයි ටයර් බඳුනක්. ඔබ ද අතිරේක වැඩ නැතුව ඒක කරන්න පුළුවන්. එය, බන්දේසියක සමඟ මල් බඳුන තබා පොළොව පුරවා ශාක රෝපණය සඳහා රෝද, සහ හිස් කුහරයක් එල්ලී කිරීමට තරම් වේ. එක්කෝ විකල්පය හොඳ හා ආකර්ෂණීය වේ. උස ශාක හෝ එල්ලී කැමති අය සඳහා, ඔබ එකිනෙකා මත තැබීමකි, ටයර් භාජනයක් කරන්න පුළුවන්. හිස් ප්රමාණ සිට ආරම්භ කිරීමට එය යහපත් වේ.

සියලු ටයර් එම, දෙකක් හෝ තුනක් පමණක් කෑලි නම්. විවිධ ප්රමාණයේ ටයර් ටයර්, ඔබ පිරමීඩයේ බව වෙනස් වර්ණ මල් ඇත එක් එක් ස්ථර ඇති කරගන්න. අපි ඉතා සුන්දර කඳු ලබා ගන්න. ඔබ රෝපණ ගැන හිතන්න සහ සෑම අනුයාත පළමු පෙළ ටිකක් පසුව මල්ඵල ගැන්වී එසේ රෝපණය නම්, ඔබ ජීවත් මල් කියපු ෆවුන්ටන් එක හෙවත් වතුරමලනම් ලබා ගත හැක. කොටසක් කපා රෝද රිම් භාවිතා හැරී නම් ලබා ටයර් ලස්සන බඳුනක. කෙසේ වෙතත්, එය ඒ හැකියාව අවශ්ය, ඉතා කාලය කා වැඩ. මෙතන කිසි මිනිසෙකුගේ ශක්තිය ප්රමාණවත් නොවේ. මල් පාත්ති සඳහා ටයර්, පමණක් නොව, කැමරාව පමණක් නොව ගැලපෙන ඇත.

අර්ධ ඔවුන් කපා දාම එල්ලා, ඔබ ගෙදර සඳහා මහත් සැරසිලි ලෙස සේවය කරනු ලබන එල්ලෙන මල් පෝච්චි, ලබා ගන්න. පරණ ටයර් හුදෙක් මල් තබා, ජීවිත හෝ ගරාජ් පවුර කිරීමට මහඟු මෙහෙවරක් කළ හැක. ඔබ භාවිතා කරන්නේ නම් වැල්, පසුව කාලයත් එය බිත්තියේ මල් වනු ඇත. කුණු සාදා, ටයර්, ඔබට බලන්න පුළුවන් ෆොටෝ, සාදා Flowerpots. මෑතකදී ඔබ ලස්සන දැවමය සැරසිලි බවට පරිවර්තනය කිරීමට අත් තබා, එය ඉවත දැමීමට යන්නේ ඔබට හැකි බව. හා බොහෝ විට කිසිදු විශේෂ උත්සාහයක් හෝ මෙවලම් අවශ්ය වේ. මෙහි වඩාත්ම වැදගත් දෙය – එය ඔබගේ උයන බවට පත් කර ගැනීමට හෝ ඔබේ ලස්සන ශිල්ප පසුගිය ගමන් කරන එතැනින් යන එන්නන් දී සතුටු සිතින් මනෝභාවය නිර්මාණය කිරීමට ඔබගේ කැමැත්ත වේ.

මීට වසර කීපයකට පෙර, ඉවතලන රෝද ගොඩවල් පමණක් නතුව, නමුත් දැන් ඔවුන් වැඩි වැඩියෙන් හොඳ හේතුවක් සඳහා යොදා ගෙන තිබේ. ටයර් වලින් ක්රීඩා පිටිය තුළ එහි උඩින්ම සොයා බව විශිෂ්ට සෙල්ලම් බඩු ගන්න. මෙම මෙරිගෝ රවුම, සහ පුටු පැද්දෙන, සහ රෝද බිත්ති, කඳු තරණය සඳහා ඉතා පහසු වන. මෙම සිසුන්ට මෙම අවස්ථාව සමග සතුටු වුණා. දෙමාපියන් දරුවන් යමක් සොයා බව සතුටට පත් වෙනවා. එහි ප්රතිඵලයක් ලෙස අපට අනවශ්ය ඉවතලන නිෂ්පාදන තොරව, පිරිසිදු හා හොඳින් තබා අංගනයක් ලබා ගන්න. මේ සෑම දෙයක්ම භාවිතා කරමින්, අප ද ග්රහ පවිත්ර වී ඇත. ඒ නිසා, අපි ඇය මෙතෙක් තම “ඔබට ස්තුතිවන්ත වෙනවා.” කියන්න